Polityka prywatności

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest tut.komornik, zwany dalej Administratorem.

Cel przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu prowadzenia postępowania egzekucyjnego. Przetwarzanie przez komornika pozyskanych danych osobowych dokonywane jest na podstawie art.6 ust.1 litera c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)-(Dz Urz UE L 2016, Nr 119, poz.1 ze zm.) w celu wypełnienia obowiązku wykonania przez komornika zadań powierzonych ustawą z dnia 22.03.2018 r. o komornikach sądowych (Dz. U. z 2018 r.,poz.771 ze zm., ustawa zwana dalej ustawą o komornikach sądowych).

Organem nadzorczym do którego możliwe jest składanie skarg w związku z przetwarzaniem w prowadzonej kancelarii danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w używanej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”. Aby ukryć komunikat prosimy nacicnąć przycisk